درباره انتشارات

بسمه‌تعالی
مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در پی تعميق و توسعه تفكر، تحقيق و نظريه‌پردازي درباره مباني، اصول، شاخص‌ها و ديگر ابعاد الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و تكامل فرد و اجتماع بر اساس تعاليم و ارزش‌هاي متعالي اسلام ناب محمدي (ص) با بهره‌مندي از آخرین دستاوردهاي متقن علمي و تجارب ارزشمند بشري، است. ايجاد و حفظ فضاي گفتماني اصيل و قوي در حوزه و دانشگاه و نیز در سطح جامعه حول محور الگوي اسلامي ايراني پيشرفت از اهداف راهبردی و اثربخش مرکز الگو است. برای رسیدن به این عرصه از اهداف گفتمان‌سازی الگو، نقش انتشار آثار علمی مرکز بی‌بدیل و انکارناپذیر است و بی‌شک تولید و ارائه آثار علمی، آیینه تمام‌نمای پویایی و زایایی آن مجموعه در راستای اهداف تاسیسی‌اش می‌باشد. در این راستا، مرکز الگوی اسلامی ایرانی در تاریخ 20/11/1392 اقدام به تشکیل انتشاراتی با عنوان «الگوی پیشرفت» کرد تا بتواند ضمن مستندسازی آثار علمی، به نشر و فراگیرشدن گفتمان الگو بپردازد و با مشارکت صاحب-نظران و اندیشه‌ورزان در حوزه نظر و عمل، فضایی نخبگانی و عالمانه را ایجاد و بسترساز تحقق نظریه-پردازی و الگوسازی در حوزه پیشرفت اسلامی و ایرانی باشد.
انتشارات الگوی پیشرفت دربرگیرنده کلیه آثار مکتوب شامل: تک نگاشت ها، نشست های اندیشه ورزی، گفت وگوهای راهبردی، کتب اندیشکده ها، مجموعه مقالات سالانه کنفرانس ها و کنگره های مرکز و گزارشهای علمی واحدهای مرکز الگو است. این انتشارات تاکنون مجلدات فراوانی را از آثار مرکز چاپ نموده و در اختیار مدیران و دست اندرکاران مرکز الگو و جامعه علمی کشور قرار داده است.

چگونگی تهیه آثار و کتب مرکز:
1- نسخه چاپی (مراجعه به کتابخانه مرکز)
هزینه چاپ
هزینه ارسال

2- نسخه الکترونیکی
رایگان
راهنمای دانلود
برای دانلود نسخه الکترونیکی افزودن به سبد کتاب و دریافت فایل کامل را کلیک کرده و سپس بازبینی سفارش را انتخاب کنید. در صفحه باز شده مشخصات خود را وارد کرده و بررسی سفارش را انتخاب کنید. پس از اتمام مراحل ثبت سفارش و ورود به سایت از منوی مشخصات من می توانید به فایل های مورد نظر دست پیدا کنید.