درباره انتشارات

بسمه‌تعالی
مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در پی تعميق و توسعه تفكر، تحقيق و نظريه‌پردازي درباره مباني، اصول، شاخص‌ها و ديگر ابعاد الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و تكامل فرد و اجتماع بر اساس تعاليم و ارزش‌هاي متعالي اسلام ناب محمدي (ص) با بهره‌مندي از آخرین دستاوردهاي متقن علمي و تجارب ارزشمند بشري، است. ايجاد و حفظ فضاي گفتماني اصيل و قوي در حوزه و دانشگاه و نیز در سطح جامعه حول محور الگوي اسلامي ايراني پيشرفت از اهداف راهبردی و اثربخش مرکز الگو است. برای رسیدن به این عرصه از اهداف گفتمان‌سازی الگو، نقش انتشار آثار علمی مرکز بی‌بدیل و انکارناپذیر است و بی‌شک تولید و ارائه آثار علمی، آیینه تمام‌نمای پویایی و زایایی آن مجموعه در راستای اهداف تاسیسی‌اش می‌باشد. در این راستا، مرکز الگوی اسلامی ایرانی در تاریخ 20/11/1392 اقدام به تشکیل انتشاراتی با عنوان «الگوی پیشرفت» کرد تا بتواند ضمن مستندسازی آثار علمی، به نشر و فراگیرشدن گفتمان الگو بپردازد و با مشارکت صاحب-نظران و اندیشه‌ورزان در حوزه نظر و عمل، فضایی نخبگانی و عالمانه را ایجاد و بسترساز تحقق نظریه-پردازی و الگوسازی در حوزه پیشرفت اسلامی و ایرانی باشد.
انتشارات الگوی پیشرفت دربرگیرنده کلیه آثار مکتوب شامل: تک نگاشت ها، نشست های اندیشه ورزی، گفت وگوهای راهبردی، کتب اندیشکده ها، مجموعه مقالات سالانه کنفرانس ها و کنگره های مرکز و گزارشهای علمی واحدهای مرکز الگو است. این انتشارات تاکنون بیش از 100 جلد تک نگاشت، بیش از 23 جلد نشست اندیشه ورزی، 14 جلد کتب مطالعات پشتیبان، مجلدات متعدد گفت وگوهای راهبردی، مجموعه مقالات هشت دوره کنفرانس سالانه و ده ها کتب از اندیشکده ها را چاپ کرده و در اختیار مدیران و دست اندرکاران مرکز الگو و جامعه علمی کشور قرار داده است.

چگونگی تهیه آثار و کتب مرکز:
1- نسخه چاپی (مراجعه به کتابخانه مرکز)
هزینه چاپ
هزینه ارسال

2- نسخه الکترونیکی
رایگان
راهنمای دانلود
برای دانلود نسخه الکترونیکی افزودن به سبد کتاب و دریافت فایل کامل را کلیک کرده و سپس بازبینی سفارش را انتخاب کنید. در صفحه باز شده مشخصات خود را وارد کرده و بررسی سفارش را انتخاب کنید. پس از اتمام مراحل ثبت سفارش و ورود به سایت از منوی مشخصات من می توانید به فایل های مورد نظر دست پیدا کنید.